Maja Frey

Księgowa Wrocław

Księgowość Wrocław

Biuro Rachunkowe Wrocław

Maja Frey

Księgowa Wrocław

Księgowość Wrocław

Biuro Rachunkowe Wrocław

Oferta

Moja oferta obejmuje szereg usług dodatkowych, które dotyczą również fachowego doradztwa przy zakładaniu działalności, wyborze formy prawnej dla nowego biznesu czy sposobów opodatkowania. Oferuje kompleksowe rozwiązania, które zapewniają pełną obsługę twojej firmy.

Zachęcam Państwa do kontaktu

Współpracując ze mną możecie być państwo pewni że wasze finanse zostaną pozostawione w rękach fachowca.

Prowadzenie ksiąg samodzielnie jest ryzykowne ze względu na zawiłość przepisów oraz ich ciągłe zmiany. Brak wiedzy i doświadczenia może skutkować nieuznaniem ksiąg za rzetelne i podważenia przez organy podatkowe.

Moi pracownicy posiadają wymagane kwalifikacje i doświadczenie dzięki czemu możecie być Państwo spokojni że z należytą starannością zdejmiemy  z Was ciężar prowadzenia ksiąg podatkowych.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, dla których najważniejsze jest to, by zadowolić klienta. Jesteśmy firmą dla, której priorytetem jest zadowolony klient, wyróżniamy się tym, że jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i zróżnicowane potrzeby naszych klientów.

Zajmuje się :

  • Księgowością
  • Usługami związanymi z rachunkowością
  • Doradztwem podatkowym
  • Kompleksowym wsparciem dla nowo powstałych firm i przedsiębiorstw.

Biuro księgowe Frey we Wrocławiu oferuje także ofertę dla firm zagranicznych

Nasze usługi wykonywane są również w języku angielskim, dzięki czemu pozyskuje większą ilość klientów. Jestem świadoma różnic związanych z prawami podatkowymi w innych krajach zagranicznych, lecz oferujemy szeroką ofertę dla podmiotów z kapitałem zagranicznym.

Biuro rachunkowe Frey we Wrocławiu dba o pracodawców dlatego zapewniam każdemu Klientowi profesjonalną obsługę oraz kompleksową pomoc związaną ze sprawami pracowniczymi.

Zlecenie outsourcingu kadr i płac osobom z biura rachunkowego Frey we Wrocławiu sprawi, że przedsiębiorca nie będzie musiał poświęcać długich godzin na zapoznanie się z przepisami. Warto również dodać, że outsourcing kadr i płac pozwala na zaoszczędzeniu pieniędzy na specjalistyczne programy i szkolenie pracowników.

Specjalista odnośnie kadr i płac to osoba, która świetnie zna się na przepisach Kodeksu Pracy. Klienci Wrocławskiego biura rachunkowego Frey, mogą być przekonani, że ich finanse będą w dobrych rękach.

Biuro rachunkowe oferuje bezpieczeństwo finansowe oraz całkowitą poufność informacji.

Prowadzenie działalności jako spółka kapitałowa nie należy do najprostszych.

Korzystając z usług Biura Rachunkowego Frey możecie Państwo liczyć na pełne wsparcie w zakresie założenia spółki i jej rejestracji.

Przygotowuje umowę spółki, umawiam termin u notariusza. Później na podstawie umowy spółki tworzymy wszystkie niezbędne dokumenty do KRS.