Kadry i płace

Stack of paper documents on office table. Toned

Biuro rachunkowe Frey we Wrocławiu dba o pracodawców dlatego zapewniam każdemu Klientowi profesjonalną obsługę oraz kompleksową pomoc związaną ze sprawami pracowniczymi.

Zlecenie outsourcingu kadr i płac osobom z biura rachunkowego Frey we Wrocławiu sprawi, że przedsiębiorca nie będzie musiał poświęcać długich godzin na zapoznanie się z przepisami. Warto również dodać, że outsourcing kadr i płac pozwala na zaoszczędzeniu pieniędzy na specjalistyczne programy i szkolenie pracowników.

Specjalista odnośnie kadr i płac to osoba, która świetnie zna się na przepisach Kodeksu Pracy. Klienci Wrocławskiego biura rachunkowego Frey, mogą być przekonani, że ich finanse będą w dobrych rękach.

Biuro rachunkowe oferuje bezpieczeństwo finansowe oraz całkowitą poufność informacji.

Kadry i płace we Wrocławiu i okolicach

Usługi związane z outsourcingiem kadr i płac prowadzimy na terenie Chojnowa i Wrocławia w dzielnicach: Leśnica, Prace odrzańskie, Świniary, Osobowice-Rędzin, Mąślice, Pilczyce, Kozanów, Popowice, Kuźniki, Żerniki, Nowy dwór, Muchobór mały, Szczepin, Nadrorze, Stare Miasto, Grabiszyn, Oporów, Klecina, Krzyki, Ołtaszyn, Garnogaj, Księże, Ołtaszyn. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Przygotowanie umów o pracę, umowy zlecenia i o dzieło

Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac

Rozliczenia z ZUS (w tym przekaz dokumentów elektronicznie)

Pomoc przy prowadzeniu akt osobowych kadry pracowników

Telefon

E-mail

kontakt@freyksiegowosc.pl

Biuro

Psie Budy 14/15/6, 50-080 Wrocław